Göz Altı Kremi

Göz Altı Kremi

Izgara Görünümü:

Lambre DNA Shot Line Siyah Havyar Özlü Göz Kremi 15 ml

(0)
399,00TL

GÖRÜNÜR BİR ŞEKİLDE YENİLENEN CİLT, AZALAN KIRIŞIKLIKLAR.-Olgun cilt için gençleştirme uzmanı olan DNA-Shot Serisi’nin sırrı, en etkili bileşenlerin cilt hücrelerine derinlemesine nüfuz eden pürüzsüzleştirici ve koruyucu özelliklerle birleşimidir.Bu, gençleştirici etkiler veren, genç görünümden sorumlu olan kolajen üretimini artıran, canlandıran, b..

Lambre Evermatting Line Gece ve Göz Altı Kremi 50 ml

(0)
249,99TL

Lambre Evermatting Line Gece ve Göz Altı Kremi 50 ml- MATLAŞTIRMA UZMANIBesleyici gece ve göz altı kremi serisinden yüz ve göz çevresi için besleyici gece kremi cildin  görünümünü önemli ölçüde iyileştirir, rengini açar ve aydınlatır.EVERMATTING serisinden elde edilen kremin nazik dokusu, onu göz çevresindeki cilt için kullanmayı müm..

Lambre LUXE Serisi Elmas Parçacıklı Göz Altı Serumu 20 ml

(0)
600,00TL

Lambre LUXE Serisi Elmas Parçacıklı Göz Altı Serumu 20 ml - Gençlik SerumuYOĞUN TERAPİ Etkili gerginlik ve kırışıklıkların giderilmesi - estetik tıp alanındaki en iyi uygulamalara uygun olarak tasarlanmıştır.YAPILAN ARAŞTIRMALARA GÖRE! KOLAJEN SENTEZİNİ 280% ORANINDA ARTTIRIR.*(üretici tarafından sağlanan araştırmaya göre)LUXE C..

Lambre Mizu Serisi Nemlendirici Göz Çevresi Jeli 15 ml

(0)
450,00TL

Lambre Mizu Serisi Nemlendirici Göz Çevresi Jeli 15 ml    Göz bölgesinde kırışıklıklar ve kuru cilt yaşıyorsanız, daha zengin yaşlanma karşıtı formüller arayın. Mizu Göz Jeli, hassas göz bölgesini ve hidro-lipid bariyerini güçlendirmek için Green Caviar, Haloxyl™ ve Hyalurosmooth™ botanik bileşenleriyle formüle edilmiştir v..

Lambre Olive Oil Serisi Göz Altı Kremi 15 ml

(0)
200,00TL

Lambre Olive Oil Serisi Göz Altı Kremi 15 ml - NEMLENDİRME UZMANIDoğal Zeytinyağı her yaştan normal, kuru ve hassas ciltler için uygundur. Krem, cildin doğal koruyucu kaplamasını geri yükleyerek epidermisin yenilenme sürecini hızlandırır.İlk uygulamadan sonra ciltte anında rahatlık hissi yaratır.Kompozisyon, birbiriyle ideal bir şeki..

Lambre Pearl Line İnci Özlü Cilt Bakım Seti 6 lı

(0)
1.999,98TL

Lambre Pearl Line Krem İnci Özlü 50 ml   Güçlendirir ve "lifting" etkisi yaratır.Cildi pürüzsüzleştirir ve boyun bölgesini gençleştirir.Özel olarak seçilmiş aktif bileşenler, zor vücut bölgesine etkili ve kalıcı bakım sağlar.Hoş kokulu, yağlı olmayan bir kıvam, cildinizin hassas yüzeyine sürümünü kolaylaştırır.Elastikiyeti geri kazandırır..

Lambre Pearl Line İnci Özlü Göz Kremi 15 ml

(0)
300,00TL

Lambre Pearl Line İnci Özlü Göz Kremi 15 ml    Krem konsantresinde bulunan haloksil-eyeliss, göz çevresindeki cildin elastikiyetini arttıran, gözlerin altındaki gölgelerin etkisini ve şişmeyi azaltan kan damarlarındaki kan dolaşımını iyileştirir.Mevcut kırışıklıkları yumuşatır ve yeni kırışıklık oluşumunu geciktirir.Yeniler, cilt sık..

Lambre Ultra Hyaluronic Serisi 4'lü Cilt Bakım Seti

(0)
2.000,00TL

Lambre Ultra Hyaluronic Serisi 4'lü Cilt Bakım Seti - KIRIŞIKLIK UZMANIBenzersiz bir krem formülü, özü signaldir - 10 aktif bileşen içerir.Bu, en küçük, en hızlı ve bu nedenle piyasada şu anda mevcut olan hiyalüronik asidin en etkili parçacığıdır.Cildin iç katmalarına hiçbir zaman nüfuz etmez, tüm cilt katmanlarının su dengesini sağlar, s..

Lambre Ultra Hyaluronic Serisi Göz Altı Kremi 15 ml

(0)
600,00TL

Lambre Ultra Hyaluronic Serisi Göz Altı Kremi 15 ml - KIRIŞIKLIK UZMANIAnti-kırışıklık yumuşatıcı göz kremi hassas cilde özel, göz çevresinin hızlı bir şekilde görünümünü ve konforunu geliştirmek için oluşturulmuştur.Krem aktif  içerikleri sayesinde hızlı etkiler oluşturur.YAPILAN ARAŞTIRMALARA GÖRE!*80% KIRIŞIKLIK GİDERMEDE PRO..

Lambre ZEN Serisi 3'lü Kırmızı Pirinç Kök Hücreli Cilt Bakım Seti

(0)
1.499,99TL

Lambre ZEN Serisi 3'lü Kırmızı Pirinç Kök Hücreli Cilt Bakım SetiGündüz kremi cildin yoğunluğunu ve elastikiyetini geri kazandırır, yeni hücrelerin oluşumunu uyarır, oval yüzü düzeltir, kırışıklıkları yumuşatır, derinlemesine nemlendirir ve SPF 15 formülünün varlığı cildi foto yaşlanmaya karşı korur. Kümülatif etkiye sahip yaşlanma karşıtı ila..

Lambre ZEN Serisi Kırmızı Pirinç Kök Hücreli Göz Altı Kremi 15 ml

(0)
499,99TL

Lambre ZEN Serisi Kırmızı Pirinç Kök Hücreli Göz Altı Kremi 15 ml - Gençlik KremiZEN krem ​​serisindeki ana etken madde kırmızı pirinç kök hücreleridir. Güçlü gençleştirici özelliklere sahip bir bileşendir. Formül, göz çevresindeki hassas cildi güçlendirir, kırışıklıkları yumuşatır, morluklar ve şişliklerle savaşır. Güçlü nemlen..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)