Makyaj

Makyaj

Izgara Görünümü:

Lambre Exclusive Colour Peony Flower No3 Yarı Mat Ruj

(0)

AÇIKLAMAKARGO YÖNTEMİÜrün AçıklamasıLambre Exclusive Colour Lipstick - Peony Flower No3 Yarı Mat Ruj 4,5g    Son derece zengin renk skalası olan Exclusive Colour Serisi, aralarından seçim yapabileceğiniz harika bir dokuya sahip moda ruj tonlarından oluşur: her ruh hali için mat, sedef ve yoğun sedef tonlar bu..

Lambre La Parisienne Amelia Mat Ruj No5 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Amelia Renk RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneşten..

Lambre La Parisienne Creme Brulee Mat Ruj No6 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne -Creme Brulee Rengi Mat RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi gün..

Lambre La Parisienne Haute Cuture Mat Ruj No2 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneşten korur.AKTİF İÇERİK..

Lambre La Parisienne Marsala Mat Ruj No7 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Marsala Rengi Mat RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi gü..

Lambre La Parisienne Natural Mat Ruj No4 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Natural Renk RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneşten kor..

Lambre La Parisienne Paris Gülü Mat Ruj No3 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Paris Gülü Rengi RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneşten..

Lambre La Parisienne Rosewine Mat Ruj No8 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Rosewine Rengi Mat RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneşt..

Lambre La Parisienne Soft Pink Mat Ruj No9 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Soft Pink Rengi Mat RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi güneş..

Lambre La Parisienne Vibrant Coral Mat Ruj No10 4g

(0)

Ürün AçıklamasıLa Parisienne - Vibrant Coral Rengi Mat RujLAMBRE'nin La Parisienne serisi, Parislilerin tercih ettiği 10 renkten oluşan bir seridir. La Parisienne rujuna bir dokunursanız Paris sokaklarında yürürsünüz! Yaşlanmayı önler, nemlendirir ve dudak derisinin yenilenmesini hızlandırır. Vitamin bileşimi ve yağlar hassas cildi g..

Test Ürün 10

(0)

Test Ürün 10..

Test Ürün 11

(0)

Test Ürün 11..

Test Ürün 12

(0)

Test Ürün 12..

Test Ürün 13

(0)

Test Ürün 13..

Test Ürün 14

(0)

Test Ürün 14..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)